0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۷/۴/۳۰
  • بازدید : 247
امتیاز 0.00 از 0
پرسشبا سلام و خسته نباشید خدمت
بنده خانمی ۳۴ ساله و متاهل هستم. از سن ۱۵ سالگی متوجه توده ای در سینه راستم شدم. چندین سال پیش هم برای پیگیری به پزشک جراحی مراجعه کردم که تشخیص کیست دادن و قرص ویتامین ای و پرهیز از مواد غذایی محرک رو تجویز کردن. ولی همیشه درد مبهمی در قسمت دنده زیر سینه داشتم که گاها هم زیاد و آزار دهنده بود. اما الان این درد برام اذیت کننده شده. این درد به پشتم هم سرایت میکنه و آزارم میده. اندازه کیست هم تغییری نمیکنه و گاهی بدون درد و گاهی هم دردناک میشه. ترشحی هم تا الان نداشته. آیا کیست باعث فشار اومدن به دنده ها و غضروفم میشه یا خدایی نکرده به نوع دیگری تبدیل شده؟ این موضوع خیلی من نگران کرده و دائم ذهنم درگیره که نکنه خطرناک شده باشه. لطفا راهنماییم کنید. سپاسگزارم

پاسخ

با سلام و عرض ادب و احترام
توده هاى خوش خیم با كیست متفاوت هستند و كیست هاى ساده هم با كیست هاى پیچیده متفاوتند و باید سنوگرافى شما را ببینم چون تمام موارد مربوط به برخورد و درمان هركدام از انها(توده خوش خیم ،كیست ساده ،كیست پیچیده یا كمپلكس)با هم متفاوت است .
اگر توده یا كیست كمپلكس باشد بیوپسى سوزنى لازم دارد و كیست ساده فقط اگر علامتدار است باید تخلیه شود.
كیست هاى ساده را میتوان فقط تحت نظر گرفت ولى سایر موارد نیاز به نمونه بردارى با سوزن دارند .
جهت معاینه و بررسى و راهنمایى بیشتر به كلینیك جراحى پستان بیمارستان عرفان سعادت اباد اینجانب روزهاى شنبه ٦-٨عصر یا مطب اینجانب(میدان كاج سعادت اباد ابتدأى خیابان رو غربى جنب دبستان حكمت ساختمان میلان پرواز -طبقه ١واحد٨ ) روز هاى دوشنبه ٦-٨عصر و چهارشنبه ٦-٨عصر مراجعه فرمایید.

امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید