جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی های محبوب زنان است که برای دختران کمتر از 18 سال توصیه نمی شود. جراحی زیبایی سینه در بارداری و شیردهی نیز اختلالی ایجاد نمی کند.

بیشتر بخوانید

به دلایل زیادی ممکن است پروتزها نیاز به ترمیم داشته باشند که باید جراحی ترمیم پروتز سینه انجام شود. این جراحی می توان مانند جراحی اولیه پروتز سینه انجام شود یا می توان نوع پروتزها را تغییر داد.

بیشتر بخوانید

کوچک کردن سینه یک جراحی زیبایی برای کسانی است که از سینه های بزرگ رنج می برند. عوارض این عمل بسیار کم است و به خوبی انجام می شود. کوچک کردن سینه باعث تقارن سینه و رفع حالت افتادگی آنها می شود.

بیشتر بخوانید

بازسازی سینه یک جراحی بعد از برداشتن سینه در اثر سرطان است و می تواند اعتماد به نفس از دست رفته زنان را بازگرداند. این جراحی ترمیمی و کاملا بی خطر است.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه در بارداری و شیردهی اختلالی ایجاد نمی کند و بسته به نوع برش استفاده شده می تواند در موارد نادر شیردهی را تحت تاثیر قرار دهد و شیردهی با پروتز هیچ خطری برای کودک نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید

ماستکتومی نوعی جراحی برای درمان یا پیشگیری از سرطان سینه با برداشتن بافت های پستان است. برای افراد مبتلا به سرطان سینه در مراحل اولیه، ماستکتومی می تواند یکی از گزینه های درمانی باشد.  انواع ماستکتومی می تواند به صورت یک طرفه یا دو طرفه برای درمان یا پیشگیری از سرطان انجام گیرد

بیشتر بخوانید

ماستکتومی پارشیال یا قطعه ای، یک عمل جراحی محافظت از پستان است که تنها بخشی از پستان که دارای سرطان است و و مقدار جزئی از بافت سالم اطراف آن برای درمان سرطان سینه و پیشگیری از عود مجدد آن برداشته می شود.

بیشتر بخوانید

یکی از شایع ترین بیماری ها در زنان سرطان است.  درمان شامل انجام جراحی به روش های مختلف است. یکی از روش های رایج جراحی سرطان سینه ماستکتومی رادیکال تعدیل شده می باشد. مفهوم ماستکتومی رادیکال تعدیل شده یا اصلاح شده این است که پزشک ممکن است ماستکتومی رادیکال اصلاح شده را برای سرطان تهاجمی پستان که در بافت سینه گسترش یافته یا احتمال شیوع زیادی در غدد لنفاوی دارد انجام دهد.

بیشتر بخوانید

از میان خانم های مبتلا به سرطان سینه درمان بیماری سرطان با جراحی ماستکتومی امکانپذیر است. در جراحی ماستکتومی اساس کار به این صورت است که بافت های سرطانی را برمی دارند. تمام تلاش جراح در جهت  کاهش عوارض ماستکتومی و حذف بافت های سرطانی بیمار است. ماستکتومی می تواند گزینه درمانی برای بسیاری از انواع سرطان سینه باشد.. در بعضی موارد ، افرادی که ممکن است در معرض خطر ابتلا به سرطان پستان باشند، این عمل را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام می دهند.

بیشتر بخوانید