یکی از شایع ترین بیماری ها در زنان سرطان است.  درمان شامل انجام جراحی به روش های مختلف است. یکی از روش های رایج جراحی سرطان سینه ماستکتومی رادیکال تعدیل شده می باشد. مفهوم ماستکتومی رادیکال تعدیل شده یا اصلاح شده این است که پزشک ممکن است ماستکتومی رادیکال اصلاح شده را برای سرطان تهاجمی پستان که در بافت سینه گسترش یافته یا احتمال شیوع زیادی در غدد لنفاوی دارد انجام دهد.

بیشتر بخوانید

شيمي درماني قبل از جراحی سینه يكي از روش هايي است كه اخیراً براي افراد مبتلا به سرطان سينه مورد استفاده قرار می گیرد و که نتایج خوبی به دنبال داشته است. شیمی درمانی در برخی از بیماران مبتلا به سرطان پستان قبل از اینکه بیمار مورد جراحی قرار بگیرد روشی استاندارد در سراسر دنیاست چنانچه در موارد صحیح استفاده شود در درمان بیماران بسیار موثر واقع می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی سینه و جراحی زیبایی پستان جزو جراحی هایی محسوب می شوند که روزانه بر طرفداران ان افزوده می شود. بهتر است قبل از اقدام به جراحی مطالعاتی در زمینه ی همه چیز راجب جراحی پستان و شکم داشته باشید تا بهتر بتوانید دوران پس از جراحی را سپری کنید

بیشتر بخوانید

سوال های رایجی که در زمینه جراحی سینه پرسیده می شود شامل مدت زمان ماندگاری پروتزها، محدودیت پروتز سینه در بارداری و شیردهی، عوارض پروتز سینه، علت تعویض پروتز سینه، سایز مناسب اتتخاب پروتز سینه، احتمال سفت شدن پروتزها، موارد منع جراحی پروتز سینه، محل برش های جراحی، احتمال سرطان سینه با پروتز و...

بیشتر بخوانید

جراحی پروتز سینه جهت تغییر سایز سینه و فرم دهی به آن بسیار پرطرفدار است. پروتز های سیلیکونی و آب نمکی  از انواع پروتز های سینه هستند و در دو نوع گرد و قطره اشکی وجود دارند. دوران نقاهت بعد از جراحی زیبایی سینه دورانی طلایی محسوب می شود تا با رعایت دستورالعمل ها بیمار هم به نتیجه ی دلخواه برسد و هم اینکه از عوارض پروتز سینه در امان بماند.

بیشتر بخوانید

لیفت سینه یا ماستوپکسی  یکی از جراحی های رایج در میان زنان است و اکثر بانوان به دلیل موقعیت سینه، افتادگی نوک سینه به جراحی لیفت سینه اقدام می کنند.با انجام لیفت سینه می توان سینه ای سفت و خوش فرم داشت.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه، نوعی جراحی زیبایی رایج و  پرطرفدار در بین خانم ها  می باشد. هدف از انجام جراحی پروتز سینه بنا به تقاضای بیمار یا  شرایط بیماران مبتلا به سرطان سینه متفاوت است. پروتزسینه واختلالات آن دربارداری در مورد اغلب زنانی که تصمیم به عمل جراحی سینه دارند، این نگرانی وجود دارد که آیا می توانند بعد از جراحی زیبایی سینه باردار شوند.

بیشتر بخوانید

در بعضی از خانم‌ها توده‌ای به‌صورت چربی آویزان در ناحیه زیر بغل وجود دارد که اصطلاحاً آن را سینه سوم، سینه فرعی یا سینه اضافه می نامند. جراحی سینه سوم  بسته به مشکلاتی که برای بیمار ایجاد می کند نیازمند جراحی خواهد بود

بیشتر بخوانید

 لیزر لیپولیز به معنای تخریب بافت چربی با لیزر است  که یک روش جدید جهت کاهش میزان چربی زیر پوست است که اکثراً بصورت سرپائی و با بی حسی موضعی  طی یک جلسه انجام می شود .

بیشتر بخوانید