بیماری های سینه در زنان شامل کیست، فیبروآدنوما، پاپیلوما، نکروز چربی و سرطان سینه است. بیشتر بیماری های سینه خطرناک نیستند و به راحتی درمان می شوند. سرطان سینه مردان نیز قابل درمان است.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی های محبوب زنان است که برای دختران کمتر از 18 سال توصیه نمی شود. جراحی زیبایی سینه در بارداری و شیردهی نیز اختلالی ایجاد نمی کند.

بیشتر بخوانید

به دلایل زیادی ممکن است پروتزها نیاز به ترمیم داشته باشند که باید جراحی ترمیم پروتز سینه انجام شود. این جراحی می توان مانند جراحی اولیه پروتز سینه انجام شود یا می توان نوع پروتزها را تغییر داد.

بیشتر بخوانید

کوچک کردن سینه یک جراحی زیبایی برای کسانی است که از سینه های بزرگ رنج می برند. عوارض این عمل بسیار کم است و به خوبی انجام می شود. کوچک کردن سینه باعث تقارن سینه و رفع حالت افتادگی آنها می شود.

بیشتر بخوانید

بیماری های خوش خیم سینه شامل کیست، فیبروادنوما، نکروز چربی، فیبروکیستیک است. بیماری های بدخیم سینه به انواع سرطان های سینه اطلاق می شود.

بیشتر بخوانید

سونوگرافی سینه یک روش غیرتهاجمی برای تشخیص کسیت های سینه و روشی تکمیلی برای ماموگرافی در تشخیص سرطان سینه است. سونوگرافی سینه هیچ عوارضی ندارد و برای خانم های باردار و شیرده مناسب است.

بیشتر بخوانید

دکتر علی حجت فوق تخصص جراحی پستان می باشد که جراحی های زیادی در زمینه درمان سرطان سینه انجام داده است و به عنوان فردی متخصص در زمینه سرطان سینه فعالیت می کند.

بیشتر بخوانید

بازسازی سینه یک جراحی بعد از برداشتن سینه در اثر سرطان است و می تواند اعتماد به نفس از دست رفته زنان را بازگرداند. این جراحی ترمیمی و کاملا بی خطر است.

بیشتر بخوانید

لنف نود یا غدد لنفاوی متورم، ناشی از عفونت ها هستند که در اثر باکتری ها و ویروس ها به وجود می آیند و به راحتی بهبود می یابند. کمتر پیش می آید لنف نود ناشی از سرطان باشد.

بیشتر بخوانید