پاپیلوما در واقع یک توده خوش‌خیم و بی‌خطر در بافت سینه و مجرای شیر است که با علائمی نظیر درد در این منطقه و خارج شدن ترشحات از سینه همراه است.

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد توده سینه

بیشتر بخوانید

در سرطان سینه بدخیم،سلول های سرطانی به هر بافت یا منطقه ای از بدن حمله می کنند و هر قسمتی را که بتوانند آلوده خواهند کرد که با استفاده از یکی روش های جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی، هورمون درمانی و درمان بیولوژیک میتوان سرطان را مهار کرد.

بیشتر بخوانید

شناخته شده ترین علائم بیماری سرطان سینه وجود توده یا برجستگی در بافت سینه است.و علائم تومرها در افراد مختلف ،متفاوت است.

بیشتر بخوانید

دکتر علی حجت فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از آمریکا

بیشتر بخوانید

بیماری سینه یکی از مششکات رایج در جامعه است که بر خلاف نظر خیلی از افراد که همیشه فکر میکنند مختص خانم ها است، آقایان هم درگیر این بیماری می شوند.که در این مقاله میخواهیم به چگونگی آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید

بیماری های خوش خیم سینه شامل کیست، فیبروادنوما، نکروز چربی، فیبروکیستیک است. بیماری های بدخیم سینه به انواع سرطان های سینه اطلاق می شود.

بیشتر بخوانید

كيست ها توده هاي حاوي مايع هستند كه از گشادشدن بخشي از بافت غددي پستان به وجود مي آيند.کیستهای توده ای از گشاد شدن قسمتی از بافت غددی پستان به وجود می آیند.

بیشتر بخوانید

یکی از مشکلاتی که در بافت سینه به وجود می آید فیبروآدنوما است که در بافت سینه به وجود می آید که به عنوان توده هایی در سینه می باشد.فیبروآدنوما بیشتر در خانم ها دیده می شود اما به ندرت در آقایان نیز یافت می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی لامپکتومی یک عمل جراحی برای خارج کردن توده های سینه است که در آن سینه تخلیه نمی شود و ظاهر سینه حفظ می شود و بعد از این جراحی ممکن است از پرتودرمانی استفاده شود.

بیشتر بخوانید

لنف نود یا غدد لنفاوی متورم ناشی از عفونت ها هستند و اصولا به راحتی بهبود می یابند. کمتر پیش می آید لنف نود ناشی از سرطان باشد.

بیشتر بخوانید

لنف نود توده هایی است که می تواند در هر جایی از بدن انجام شود که اغلب بی ضرر هستند و در مواردی هم می تواند رشد غیر عادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید

لنف نوی حاوی سلول های خونی سفید رنگی به نام لنفوسیت است که وظیفه آنها تولید ماده ای به نام پادتن است که وظیفه آنها مقابله با میکروب ها و سموم بدن است.

بیشتر بخوانید

ماستکتومی یک عمل جراحی برای محافظت از پستان است که تنها بخشی از سینه که دارای سرطان سینه است برای درمان سرطان برداشته می شود.

بیشتر بخوانید

توده های خوش خیم سینه در دل بیماران سرطانی عبارتی امیدبخش است که احتمال بهبود را بیشتر می کند. سرطان سینه یکی از کشنده ترین بیماری ها در زنان است که اغلب از یک توده شروع می شود.

بیشتر بخوانید

سینه مانند سایر قسمت های بدن می تواند دستخوش بیماری شود که می توان در دو نوع خوش خیم و بدخیم دسته بندی کرد. درد پستان یکی از شایع ترین و مهم ترین دلایل مراجعه به پزشک است.

بیشتر بخوانید
تماس سریع