دکتر علی حجت فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از آمریکا

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی هایی است که برای زیباتر شدن شدن و همچنین بزرگ کردن و لیفت سینه استفاده می شود که در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

در طول درمان سرطان سینه و جراحی آن معمولا قسمتی یا یک یا هر دو آن برداشته می شود. که در اصطلاح این روش را ماستکتومی نامگذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید

انواع عملهایی که در راستای زیبا سازی سینه صورت میگیرد را عمل زیبایی می نامند که یکی از مهم ترین آنها عمل پروتز سینه می باشد که جهت زیبایی یا حجم دادن به سینه همیشه مورد استقبال خانمها بوده است.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه روشی مطمئن برای کسانی است که آرزوی داشتنی سینه های خوش فرم دارند. بسیاری از بانوان نیز با شیردهی سینه هایی شل و بدشکل خواهند داشت که با جراحی پروتز سینه این مشکل را حل می کنند.

بیشتر بخوانید

جراحی بالا کشیدن سینه در میان زنان بسیار رایج است و در مواقعی که سینه هایی افتاده دارند به جراحی بالا کشیدن و لیفت سینه اقدام می کنند.

بیشتر بخوانید

سینه های بزرگ حمل آن برای بیشتر زنان بسیار سخت است به همبن دلیل می توانند از روش جراحی کوچک کردن سینه که یک عمل ترمیمی و زیبایی است استفاده کنند.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از شایع ترین نوع سرطان در زنان است که عوامل زیادی زمینه ساز این بیماری است. تشخیص سرطان سینه به موقع باعث شده که سرطان سینه تا حد زیادی کنترل شود.

بیشتر بخوانید

جراحی حفظ پستان که به آن آنکوپلاستیک نیز می گویند جراحی است که به منظور زیبا کردن سینه بانوان بعد از بیماری های سینه و یا سرطان سینه انجام می شود.

بیشتر بخوانید

زیبایی سینه در رنان به عوامل زیادی بستگی دارد و یک دکتر متخصص جراحی زیبایی می تواند با استفاده یک سری روش های جدید نیاز زنان را به داشتن سینه ای خوش قرم و زیبا برطرف می کند.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه در بارداری و شیردهی اختلالی ایجاد نمی کند ولی ممکن است حالت سینه ها بعد از بارداری و شیردهی تغییر کند که با عمل لیفت سینه اصلاح می شود.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه یکی از جراحی های زیبایی در بانوان است که طرفداران زیادی دارد و هر ساله ده ها هزار زن این عمل را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید

ترمیم و بازسازی سینه بعد از عمل برداشتن سینه یا بازگردانی سینه که تمام و یا بخشی از آن با جراحی برداشته شد یا شکل نامناسبی دارد قابل انجام می باشد.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه روش های زیادی دارد که بسته به انتخاب و شرایط بیمار متفاوت است. انواع روش های جراحی سینه از قبیل لیپوساکشن و لیزر لیپولیز می باشد.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه و جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی های رایج در بین زنان است که هدف از انجام آن بر اساس شرایط بیمار متفاوت است.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی هایی است که در بین زنان محبوبیت زیادی دارد اما بهتر است برای برطرف نمودن شبهات و به دست آوردن آگاهی قبل از انجام آن به خوبی تحقیق کرد.

بیشتر بخوانید

بعد از درمان سرطان سینه مممکن است خانم ها انگیزه خود را از دست دهند و این نگرانی را دارند که سینه های خود را از دست دهند انا با جراحی زیبایی سینه می توان این نگرانی را در خانم ها رفع کرد.

بیشتر بخوانید
تماس سریع