جراحی بالا کشیدن سینه در میان زنان بسیار رایج است و در مواقعی که سینه هایی افتاده دارند به جراحی بالا کشیدن و لیفت سینه اقدام می کنند.

بیشتر بخوانید

سینه های بزرگ و حمل ۀن برای بیشتر زنان بسیار سخت است به همبن دلیل می توانند از روش جراحی کوچک کردن سینه که یک عمل ترمیمی و زیبایی است استفاده کنند.

بیشتر بخوانید

جراحی حفظ پستان که به آن آنکوپلاستیک نیز می گویند جراحی است که به منظور زیبا کردن سینه بانوان بعد از بیماری های سینه و یا سرطان سینه انجام می شود.

بیشتر بخوانید

زیبایی سینه در رنان به عوامل زیادی بستگی دارد و یک دکتر متخصص جراحی زیبایی می تواند با استفاده یک سری روش های جدید نیاز زنان را به داشتن سینه ای خوش قرم و زیبا برطرف می کند.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه در بارداری و شیردهی اختلالی ایجاد نمی کند ولی ممکن است حالت سینه ها بعد از بارداری و شیردهی تغییر کند که با عمل لیفت سینه اصلاح می شود.

بیشتر بخوانید

ترمیم و بازسازی سینه بعد از عمل برداشتن سینه یا بازگردانی سینه که تمام و یا بخشی از آن با جراحی برداشته شد یا شکل نامناسبی دارد قابل انجام می باشد.

بیشتر بخوانید

بعد از درمان سرطان سینه مممکن است خانم ها انگیزه خود را از دست دهند و این نگرانی را دارند که سینه های خود را از دست دهند انا با جراحی زیبایی سینه می توان این نگرانی را در خانم ها رفع کرد.

بیشتر بخوانید

ماستکتومی یک عمل جراحی برای محافظت از پستان است که تنها بخشی از سینه که دارای سرطان سینه است برای درمان سرطان برداشته می شود.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه برای تغییر سایز سینه و فرم دهی آن یک روش بسیار پرطرفدار است که در انواع سیلیکونی و آب نمکی و گرد و قطره اشکی می باشد. دوران نقاهت بعد از جراحی سینه یک دوران طلایی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید
تماس سریع