درباره ما

دکتر علی حجت فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان

دکتر علی حجت در خانواده ای تحصیل کرده متولد شده که پدرش دکتر حسین حجت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از آمریکا و مادرش فوق لیسانس روانشناسی کودک و نوجوان از آمریکا بود. ایشان پس از گذراندن پزشکی عمومی با رتبه برتر دانشگاه و طی کردن دوره تخصص جراحی عمومی در بورد تخصصی جراحی ایران با رتبه ممتاز پذیرفته شد پس از گذراندن دوران طرح و تعهد دوره فلوشیپ بیماریها و جراحی های پستان را زیر نظر بنیان گذار رشته جراحی پستان ایران (جناب آقای پروفسور اسماعیل اکبری) گذراند (دانشگاه شهید بهشتی). دکتر علی حجت دارای فلوشیپ جراحی پستان بوده و جراحی‌های بسیار در زمینه درمان سرطان سینه انجام داده‌اند، از این رو به عنوان فردی برجسته در زمینه فوق تخصص جراحی سینه فعالیت می‌کنند. بازسازی سینه، جراحی پروتز سینه و درمان بیماری‌های سینه از جمله تخصص‌های ایشان است.

افتخارات جراحی دکتر علی حجت فوق تخصص جراحی سینه در تهران

  1. انجام اولین پیوند کامل دست قطع شده (شریان - عصب - عروق) در استان یزد
  2. انجام اولین عمل برداشتن بافتهای سرطانی و پیش سرطانی در پستان های  پرخطر  با حفظ  پوست و نوک پستان (بازسازی اولیه سینه)

فعالیت در زمینه جراحی پستان

الف) درمان بیماری‌های پستان:

1- غربالگری و تشخیص زودرس (چکاب) بیماریهای پستان و تشخیص آنها در مراحل اولیه بخصوص در مواردی که سابقه خانوادگی بیماریهای پستان در اقدام بیمار وجود داشته است.

2- نمونه برداری و تشخیص ضایعات مشکوک در بررسی های رادیولوژیکی(مثل سنوگرافی، مامو گرافی و MRI)

3- درمان و بررسی علائم پستان (درد- ترشح غیر طبیعی –تومور-کیست)

4- جراحی ضایعات خوش خیم پستان (تومورها-کیست ها و .....)

5- جراحی تومورهای بدخیم پستان (سرطان) با حفظ زیبایی پستان  و بازسازی مجدد پستان  پس از برداشتن تومور

ب) جراحی زیبایی سینه:

1- جراحی بزرگ کردن سینه ها (با پروتز) و قرینه سازی آنها

2- جراحی کوچک کردن سینه های که بصورت غیر طبیعی بزرگ هستند و علائمی مثل درد گردن و کمر ایجاد کرده اند بصورتی که زیبایی نیز تامین گردد.

3- بالا بردن سینه های افتاده (لیفینگ)

ج) جراحی بازسازی سینه ها :

پس از جراحی تومور های سینه مواردی که سینه کامل برداشته شده یا به دلیل برداشتن بخشی از آن که حاوی تومور بوده و فورمیتی(بدشکلی ایجاد شده است) می توان با تزریق چربی و پروتز سینه (در موارد خفیف) و بازسازی با عضلات و پوست از شکم و کمر (در موارد شدید) مجددا ظاهر و فرم سینه را باز سازی کرد حتی نوک سینه برداشته شده آن را نیز مجددا بازسازی کرد تا ظاهری طبیعی پیدا کند.

 

دکتر علی حجت | فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان

تماس سریع