سرطان سینه یکی از شایع ترین نوع سرطان در زنان است که عوامل زیادی زمینه ساز این بیماری است. تشخیص سرطان سینه به موقع باعث شده که سرطان سینه تا حد زیادی کنترل شود.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یک بیماری شایع در بین زنان است که ممکن است با احساس درد در ناحیه سینه ها شروع شود که ممکن است درد آن عذاب آور باشد و این علائم ممکن است آنقدر شدید باشد که افراد را در مراجعه به پزشک ترغیب کند.

بیشتر بخوانید

معمولا اکثر زنان در طول زندگی دارای برجستگی هایی در سینه هایشان هستند که به آن کیست سینه می گویند. درست است که این برجستگی ها ممکن است نگران کننده باشد اما هر مشکلی که سرطان سینه نیست.

بیشتر بخوانید

از روش لامپکتومی یا جراحی حفظ پستان می توان در صورت تشخیص توده های سرطانی و درمان به موقع استفاده کرد که این جراحی یک جراحی رایج می باشد.

بیشتر بخوانید

جراحی حفظ پستان که به آن آنکوپلاستیک نیز می گویند جراحی است که به منظور زیبا کردن سینه بانوان بعد از بیماری های سینه و یا سرطان سینه انجام می شود.

بیشتر بخوانید

زیبایی سینه در رنان به عوامل زیادی بستگی دارد و یک دکتر متخصص جراحی زیبایی می تواند با استفاده یک سری روش های جدید نیاز زنان را به داشتن سینه ای خوش قرم و زیبا برطرف می کند.

بیشتر بخوانید

ماموگرافی روشی برای تصویربرداری از بافت سینه است که برای تشخیص سرطان سینه کاربرد دارد و برای تشخیص از دستگاه اشعه X استفاده می شود. توصیه می شود که زنان بالای 40 سال سالی یک بار ماموگرافی انجام دهند.

بیشتر بخوانید

توصیه می شود زنان بالای 40 سال هر ساله ماموگرافی را انجام دهند تا بتوان سرطان سینه را در مراحل اولیه تشخیص و درمان کرد.

بیشتر بخوانید
تماس سریع