ماموگرافی روشی برای تصویربرداری از بافت سینه است که برای تشخیص سرطان سینه کاربرد دارد و برای تشخیص از دستگاه اشعه X استفاده می شود. توصیه می شود که زنان بالای 40 سال سالی یک بار ماموگرافی انجام دهند.

بیشتر بخوانید

توصیه می شود زنان بالای 40 سال هر ساله ماموگرافی را انجام دهند تا بتوان سرطان سینه را در مراحل اولیه تشخیص و درمان کرد.

بیشتر بخوانید

ماموگرافی برای غربالگری سرطان سینه در زنان بالای 40 سال استفاده می شود در حالی که سونوگرافی به عنوان یک تشخیص تکمیلی به کمک ماموگرافی می آید و به تنهایی برای تشخیص سرطان سینه استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه در بارداری و شیردهی اختلالی ایجاد نمی کند ولی ممکن است حالت سینه ها بعد از بارداری و شیردهی تغییر کند که با عمل لیفت سینه اصلاح می شود.

بیشتر بخوانید

جراحی لامپکتومی یک عمل جراحی برای خارج کردن توده های سینه است که در آن سینه تخلیه نمی شود و ظاهر سینه حفظ می شود و بعد از این جراحی ممکن است از پرتودرمانی استفاده شود.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه یکی از جراحی های زیبایی در بانوان است که طرفداران زیادی دارد و هر ساله ده ها هزار زن این عمل را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید

کیست سینه یکی از شایع ترین بیماری سینه در زنان است که همان فیبروکیستیک نامیده می شود. کیست سینه اغلب دو طرفه و بسیار دردانک بوده و افزایش سایز سینه و درد سینه را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه بیماری در زنان است که اکثر زنان آن را به عنوان ترسناک ترین اتفاق زندگی خود می دانند که عوارضی چون نا امیدی، مرگ و در بهترین حالت دچار اختلال روانی می شوند.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه تنها مختص به زنان نیست بلکه مردان نیز به سرطان سینه مبتلا می شوند اما آمار ابتلا به سرطان سینه در زنان بسیار بیشتر از مردان می باشد.

بیشتر بخوانید

ترمیم و بازسازی سینه بعد از عمل برداشتن سینه یا بازگردانی سینه که تمام و یا بخشی از آن با جراحی برداشته شد یا شکل نامناسبی دارد قابل انجام می باشد.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از رایج ترین نوع سرطان ها در دنیاست که تقریبا از هر هشت زن در دنیا، یک نفر به سرطان سینه مبتلا است که در صورت تشخیص زودهنگام شانس درمان آن بیشتر است.

بیشتر بخوانید
تماس سریع