پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد سرطان سینه

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد توده سینه

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد کیست سینه

بیشتر بخوانید

طرح همگانی آزمایش تراکم سینه پیشنهادی است که از طرف سازمان غذا و دارو پیشنهاد شده است و یک سری از پزشکان در این زمینه هشدار داده اند که بافت سینه ممکن است باعث نگرانی بسیاری از خانم ها شود که برای درمان ممکن به تصویربرداری و روش های دیگر روی آورند که نتیجه آنها نیز مشخص نیست.

بیشتر بخوانید

در سرطان سینه بدخیم،سلول های سرطانی به هر بافت یا منطقه ای از بدن حمله می کنند و هر قسمتی را که بتوانند آلوده خواهند کرد که با استفاده از یکی روش های جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی، هورمون درمانی و درمان بیولوژیک میتوان سرطان را مهار کرد.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از بیماری هایی است که از بارزترین علائم آن رشد غیرطبیعی سینه است.این بیماری در بین مردان و زنان شایع می باشد.سرطان سینه مراحل مختلفی دارد که در هر مرحله درمان و علائم مختلفی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

شناخته شده ترین علائم بیماری سرطان سینه وجود توده یا برجستگی در بافت سینه است.و علائم تومرها در افراد مختلف ،متفاوت است.

بیشتر بخوانید

دکتر علی حجت فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از آمریکا

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی هایی است که برای زیباتر شدن شدن و همچنین بزرگ کردن و لیفت سینه استفاده می شود که در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

در طول درمان سرطان سینه و جراحی آن معمولا قسمتی یا یک یا هر دو آن برداشته می شود. که در اصطلاح این روش را ماستکتومی نامگذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید

بیماری سینه یکی از مششکات رایج در جامعه است که بر خلاف نظر خیلی از افراد که همیشه فکر میکنند مختص خانم ها است، آقایان هم درگیر این بیماری می شوند.که در این مقاله میخواهیم به چگونگی آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید

انواع عملهایی که در راستای زیبا سازی سینه صورت میگیرد را عمل زیبایی می نامند که یکی از مهم ترین آنها عمل پروتز سینه می باشد که جهت زیبایی یا حجم دادن به سینه همیشه مورد استقبال خانمها بوده است.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه ابتدا در مجاری شیری یا غدد رشد میکنند.اولین نشانه های سرطان سینه لمس توده ی سینه ای یا رسوب کلسیم در بافت سینه می باشد.و یکی از خطرناکتریت سرطان هایی است که منجر به مرگ میشود.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه روشی مطمئن برای کسانی است که آرزوی داشتنی سینه های خوش فرم دارند. بسیاری از بانوان نیز با شیردهی سینه هایی شل و بدشکل خواهند داشت که با جراحی پروتز سینه این مشکل را حل می کنند.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از بیماری هایی است که بسیار پر خطر است و باید با علائم آن آشنا باشیم تا در صورت مشاهده آن بتوانیم آن را درمان کنیم.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه؛ عنوان کلی است که شامل کلیه جراحی¬های بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه و لیفت سینه می-شود. جراحی زیبایی سینه به منظور داشتن سینه¬هایی جذاب و بدون افتادگی انجام می¬گیرد.

بیشتر بخوانید

سونوگرافی سینه که به آن تصویربرداری سینه نیز گفته می شود یک نوع آزمایش پزشکی غیرتهاجمی است که برای تشخیص و درمان سرطان سینه از آن استفاده می شود و حرکت مواد را در بدن بررسی می کند.

بیشتر بخوانید

جراحی بالا کشیدن سینه در میان زنان بسیار رایج است و در مواقعی که سینه هایی افتاده دارند به جراحی بالا کشیدن و لیفت سینه اقدام می کنند.

بیشتر بخوانید
تماس سریع