پاپیلوما در واقع یک توده خوش‌خیم و بی‌خطر در بافت سینه و مجرای شیر است که با علائمی نظیر درد در این منطقه و خارج شدن ترشحات از سینه همراه است.

بیشتر بخوانید

رشد بیش از حد بافت سینه و بزرگ شدن آنها در مردان را در علم پزشکی، اصطلاحا ژنیکوماستی می‌نامند که علت ایجاد آن می‌تواند عوامل مختلفی باشد.

بیشتر بخوانید

عفونت سینه یک التهاب پستان است که در پزشکی آن را ماستیت می‌نامند. ورم پستان می تواند آزاردهنده باشد، زیرا اغلب با درد زیادی همراه است.

بیشتر بخوانید

بیوپسی سینه یا نمونه برداری از پستان، روشی است که با برداشتن توده یا بافت مشکوک سینه، به تشخیص سرطان کمک می‌کند. با انواع بیوپسی سینه و چگونگی انجام آن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد سرطان سینه

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد توده سینه

بیشتر بخوانید

پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد کیست سینه

بیشتر بخوانید

در سرطان سینه بدخیم،سلول های سرطانی به هر بافت یا منطقه ای از بدن حمله می کنند و هر قسمتی را که بتوانند آلوده خواهند کرد که با استفاده از یکی روش های جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی، هورمون درمانی و درمان بیولوژیک میتوان سرطان را مهار کرد.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از بیماری هایی است که از بارزترین علائم آن رشد غیرطبیعی سینه است.این بیماری در بین مردان و زنان شایع می باشد.سرطان سینه مراحل مختلفی دارد که در هر مرحله درمان و علائم مختلفی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

شناخته شده ترین علائم بیماری سرطان سینه وجود توده یا برجستگی در بافت سینه است.و علائم تومرها در افراد مختلف ،متفاوت است.

بیشتر بخوانید

دکتر علی حجت فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از آمریکا

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از جراحی هایی است که برای زیباتر شدن شدن و همچنین بزرگ کردن و لیفت سینه استفاده می شود که در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

در طول درمان سرطان سینه و جراحی آن معمولا قسمتی یا یک یا هر دو آن برداشته می شود. که در اصطلاح این روش را ماستکتومی نامگذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید

بیماری سینه یکی از مششکات رایج در جامعه است که بر خلاف نظر خیلی از افراد که همیشه فکر میکنند مختص خانم ها است، آقایان هم درگیر این بیماری می شوند.که در این مقاله میخواهیم به چگونگی آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید

انواع عملهایی که در راستای زیباسازی سینه صورت میگیرد را عمل زیبایی می نامند که یکی از مهم ترین آنها عمل پروتز سینه می باشد که جهت زیبایی یا حجم دادن به سینه همیشه مورد استقبال خانمها بوده است.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه ابتدا در مجاری شیری یا غدد رشد میکنند.اولین نشانه های سرطان سینه لمس توده ی سینه ای یا رسوب کلسیم در بافت سینه می باشد.و یکی از خطرناکتریت سرطان هایی است که منجر به مرگ میشود.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه روشی مطمئن برای کسانی است که آرزوی داشتنی سینه های خوش فرم دارند. بسیاری از بانوان نیز با شیردهی سینه هایی شل و بدشکل خواهند داشت که با جراحی پروتز سینه این مشکل را حل می کنند.

بیشتر بخوانید

سرطان سینه یکی از بیماری هایی است که بسیار پر خطر است و باید با علائم آن آشنا باشیم تا در صورت مشاهده آن بتوانیم آن را درمان کنیم.

بیشتر بخوانید
تماس سریع